Dua Lipa ndan imazhe nga prapaskenat e klipit me Pop Smoke

Mediale Vip

Dua Lipa ndan imazhe nga prapaskenat e klipit me Pop Smoke

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 14:24
Dua Lipa

Ajo lansoi bashkëpunimin dje.

Dua Lipa edhe pse po pushon në Shqipëri, publikoi projektin e ri muzikor.

“Demeanor”, mban titullin kënga e cila është e realizuar me videoklip dhe mori komente të shumta pozitive.

Ndërkohë, artistja shqiptare sot ka postuar disa nga prapaskenat e xhirimeve duke falënderuar të gjithë.

Kujtojmë se, Dua e ka realizuar klipin dhe këngën pak para vdekjes së reperit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat