Adelina dhe motra e saj, si dy pika uji

Mediale Vip

Adelina dhe motra e saj, si dy pika uji

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 21:27
Adelina Tahiri me motrën e saj

Adelina Tahiri po shijon pushimet me motrën e saj Dianën.

Këngëtarja nga Shkupi ka disa javë që ndodhet në pushime në bregdegin grek.

Adelina kohë pas kohe ka postuar foto të ndryshme duke treguar momentet e veçanta me bashkëshortin e saj, avokatin e njohur Serjoza Markov.

Ndërkohë që sot ka postuar disa foto me Dianen, motrën me të cilën ngjajnë sikur të ishin binjake.

Ndryshe, “Falma” është projekti muzikor që Adelina e solli në bashkëpunim me Anxhelo Kocin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat