Katy Perry dukej elegante në gala mbrëmjen e UNICEF-it

Mediale Vip

Katy Perry dukej elegante në gala mbrëmjen e UNICEF-it

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 11:01
Katy Perry, Orlando Bloom

Këngëtarja Katy Perry dukej shumë elegante me një fustan të zi derisa ishte e shoqëruar nga i fejuari i saj, Orlando Bloom në galanë verore të UNICEF-it në Capri, ku prezent ishin edhe shumë persona tjerë të famshëm.

36 vjeçarja dukej shumë tërheqëse me fustanin e bardhë i cili i pati mëngët e gjera, ajo ato i kombinio me një palë vathë argjendi.

Ndërkohë Orlando kishte veshur një xhaketë ngjyrë të zezë dhe një palë pantallona ngjyrë të bardhë, raporton Daily Mail.

Ngjarja e madhe organizohet me yjet më të famshëm, teksa Katy kur mbërriti në Capri u pa me vajzën e saj, Daisy dhe Orlandon i cili ishte me djalin e tij, Flynn.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat