Kida poston imazhe me plot stil

Mediale Vip

Kida poston imazhe me plot stil

Më: 2 gusht 2021 Në ora: 15:44
Kida

Kida është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, e cila përveç se njihet për talentin e saj ajo pëlqehet në masë të madhe për stilin e saj.

Ajo njihet për stilin e saj mjaft të veçantë, të cilin e shfaq në veshje, grim apo jo rrallë herë edhe në flokë.

Kida shihej e veshur me një bluzë të thjeshtë ngjyrë të bardhë të cilën e kishte kombinuar me pantallona ngjyrë kuqe të ndezur të cilët morën vëmendjen mjaft shumë.

Për grimin dhe flokët gjithashtu këngëtarja kishte vendosur t`i mbante me stil më natyral por që dukej mjaft bukur gjithsesi.

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat