Mozzik tregon se edhe ai e përjeton shpesh ankthin

Mediale Vip

Mozzik tregon se edhe ai e përjeton shpesh ankthin

Më: 2 gusht 2021 Në ora: 15:47
Mozzik

Mozzik u tregua i sinqertë me fansat e tij përmes Instastory.

Mozzik njihet si një ndër reperët më të dashur të shqiptarëve anembanë në botë.

Ai së fundmi ka lansuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Loredanën i cili po pushton top-listat evropiane.

Ai së fundi ka ndarë disa imazhe në Instastory ku u shpreh për disa shqetësime që i përjeton ai ndonëse nuk i ndan shpesh me fansat.

“Është pikëlluese sepse ankthi nuk më lë t’i shijoj gjërat aq sa duhet në këtë moshë”, tha postimi i Mozzik.

Ndërsa tjetri postim në Instastory shkruante se si ankthi i reperit ka një tjetër ankth në vete.

“Le të themi se dhe ankthi im ka ankth”, ishe postimi i Mozzik.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat