Ky ishte i ftuari special në dasmën e deputetes Adelina Grainca

Mediale Vip

Ky ishte i ftuari special në dasmën e deputetes Adelina Grainca

Më: 2 gusht 2021 Në ora: 19:17
Adelina Grainca me burrin e saj

Deputetja më e re në moshë në Kuvendin e Kosovës, Adelina Grainca është martuar.

Ligjvënësja 24-vjeçare i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me personin e zemrës, Erblin Maliqin.

Dasma ka qenë goxha e kushtueshme, mbase marrë shkas edhe nga mundësitë financiare që ka familja e deputetes Grainca.

Por kush ka qenë i përzgjedhur për të kënduar?

Në mesin e disa këngëtarëve që ndezën mbrëmë atmosferën, i ftuar ka qenë edhe legjenda e muzikës, Sabri Fejzullahu, i cili mes tjerash edhe ka interpretuar disa nga hitet e tij të pavdekshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat