Kjo pyetje e bëri të qajë Afërdita Dreshajn

Mediale Vip

Kjo pyetje e bëri të qajë Afërdita Dreshajn

Më: 6 gusht 2021 Në ora: 16:44
Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl me djalin e tyre

Modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj, muaj më parë u bë nënë e një djali të cilin e pagëzoi me emrin Sky Blue Kindl.

Ajo përmes një postimi në InstaStory, ka bërë një fotosesion pyetjesh për djalin e saj, dhe njëri nga ndjekësit e kishte pyetur se kë do më shumë Sky, mamin apo babin?

Modelja u shpreh “Dua të qaj nga kjo pyetje”.

Image

Pra siç duket Afërdita nuk pëlqen pyetje të tilla.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat