Demi Rose mbulon gjoksin me libër

Mediale Vip

Demi Rose mbulon gjoksin me libër

Më: 17 gusht 2021 Në ora: 10:10
Demi Rose

Modelja e famshme kryesisht njihet për fizikun e saj të formësuar.

Ajo çdo herë bëhet kryetemë në mediat rozë për paraqitjen e saj, për të cilën kujdeset në maksimum.

Në postimin e saj të fundit në instagram ajo është parë teksa ka pozuar topless duke mbuluar gjoksin gjigant me një libër.

Demi u shfaq pa të brendshme edhe në pjesën e poshtme të trupit të cilën nuk e fokusoi dhe shumë në kamerë.

Imazhi i saj u realizua gjatë kohës sa ajo merrte rreze të diellit në Ibiza, vendin të cilin e zgjodhi për pushime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat