Rudina Hajdari zbulon hobin e saj më të ri

Mediale Vip

Rudina Hajdari zbulon hobin e saj më të ri

Më: 24 gusht 2021 Në ora: 16:33
Rudina Hajdari

Rudina Hajdari nuk arriti të fitonte mandatin e deputetes në zgjedhjet e 25 prillit.

Po, ajo po shijon pushimet me familjen e saj pasi u kthye nga SHBA.

Hajdari ka postuar pak më parë një video ku shihet duke u hedhur me parashutë në Palasë të Vlorës.

Për shumë të tjerë lartësia është fobi, por mesa duket për deputeten hedhja me parashutë, është një hobi të cilin nuk e ka zbuluar më parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat