Do t’iu hyjë në punë kjo shprehje e Lules

Mediale Vip

Do t’iu hyjë në punë kjo shprehje e Lules

Më: 25 gusht 2021 Në ora: 22:43
Lulja

Cila mendoni se është formula e suksesit që një njeri të ecë përpara?

Shumë psikolog thonë se besimi në vete dhe aftësitë tona është ajo që na duhet.

Lulja e Medes, mensa duket shprehje të preferuar e ka “Belive in your self”, që do të thotë “Beso në vete”.

Lulja, ka treguar se është një zonjë e kujdeshme, nënë shembullore dhe bashkëshorte ideale.

Ajo, ka një faqe tejet të ndjekur më Instagram, ku njetëzit përcjellin dhe pëlqejnë postimet e saj, disa prej të cilave komerciale.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat