Sa bukur po duken Learta dhe Kushtrimi në këtë foto

Mediale Vip

Sa bukur po duken Learta dhe Kushtrimi në këtë foto

Më: 26 gusht 2021 Në ora: 22:58
Learta dhe Kushtrimi

Learta dhe Kushtrimi janë ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Pasi që në shumë momente duket bukur ajo nuk mungon edhe në lajme.

Këtë herë, në imazhin e postuar ajo shihet tejet e afërt me bashkëshortin e saj, duke mos munguar me fotografi për ndjekësit.

Theksojmë, dyshja janë prindër të dy fëmijëve.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat