Adriana Matoshi poston foto nga darka romantike me Keith

Mediale Vip

Adriana Matoshi poston foto nga darka romantike me Keith

Më: 31 gusht 2021 Në ora: 21:52
Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld

Adriana dhe Keith po shijojnë romancën e zjarrtë të dashurisë së tyre.

Dyshja simpatike që nga momenti që kur kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre ndiqen masivisht nga ndjekësit.

Postimet dhe dedikimet e shpeshta që i bëjnë ndaj njëri-tjetrit në rrjetet sociale i kanë bërë si një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Së fundmi teksa ndodhen në Shëngjin duke shijuar pushimet Keith dhe Adriana po ashtu po shijojnë edhe një darkë romantike që ka qenë ide e partnerit afrikan.

“Çdo herë duke u habitur nga ky njeri i pashëm. I uroj çdo femre në këtë botë një burrë që trajton një grua si ai.
Me të vërtetë një bekim nga Zoti! ?

Ps: Për të gjithë urrejtësit kini kujdes, po urreni një dhuratë nga Zoti #dashuri”, ka shkruar aktorja duke treguar dashurinë ndaj partnerit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat