Sa bukur rregullohet Learta për të shkuar në dasmë

Mediale Vip

Sa bukur rregullohet Learta për të shkuar në dasmë

Më: 8 shtator 2021 Në ora: 17:11
Learta

Learta Jakupi ka postuar një fotografi me prindërit e saj.

Ata janë rregulluar deri në detaje dersa kanë marrë pjesë në dasmë, dhe sigurisht që çdo gjë duhet të dukej perefkte në veshjet e fundit.

Learta kishte veshur një fustan elegante të zi, ndërsa nëna e saj ka veshur fustan të kuq.

Të tre po duken zotërinjë, familje e mrekullueshme.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat