U tha se është shtatzënë me të dashurin 19 vite më të vogël, reagon për herë të parë deputetja shqiptare

Mediale Vip

U tha se është shtatzënë me të dashurin 19 vite më të vogël, reagon për herë të parë deputetja shqiptare

Më: 8 shtator 2021 Në ora: 20:15
Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj

Një foto e publikuar në llogarinë e saj në Instagram dje i ka bërë të gjithë ndjekësit të dyshojnë se deputetja, Adriana Matoshi, është shtatzënë.

Aktorja shihej e ulur pranë një tryeze, e veshur me një crop top të zi, i cili i tregonte barkun pak më të fryrë krahasuar me fotot e tjera në rrjetet e saj sociale.

Disa ndjekës nisën ta pyesnin nëse është në pritje të ëmbël e nëse do të sjellë në jetë një fëmijë me të dashurin e saj futbollist, afrikanin 19 vite më të vogël, Keith Groeneveld.

Por Adriana ka reaguar me anë të një postimi në Instastory dhe i ka sqaruar të gjithë se nuk do të bëhet nënë, pasi nuk është shtatzënë.

"Porsa u ktheva nga një kontroll rutinor bërë deputetes Matoshi dhe konsultoj se mediat janë duke shpifur, pra, deputetja Matoshi nuk ëhstë shtatzënë!”, shkruhej në postimin e Adrianës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat