Ariana në këtë imazh shfaqet me bikini

Mediale Vip

Ariana në këtë imazh shfaqet me bikini

Më: 9 shtator 2021 Në ora: 22:49
Ariana Fejzullahu

Ariana Fejzullahu është një ndër femrat më tërheqëse në mediat rozë.

Ajo në të shumtën e kohës qëndron në krye të lajmeve, duke u komentuar për stilin që ka.

Pasi që në shumë momente tregon paraqitjet fizike, Ariana mbetët shembull për të gjitha femrat e tjera.

Këtë herë, derisa qëndron në pushime ajo fokuson nga afër barkun e saj.

Edhe pse nënë e katër fëmijëve, njihet për linjat perfekte.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat