Ka mbledhur 50 milionë klikime “Dale” nga Butrinti, Kida dhe Ledri

Mediale Vip

Ka mbledhur 50 milionë klikime “Dale” nga Butrinti, Kida dhe Ledri

Më: 12 shtator 2021 Në ora: 12:45
Ledri, Kida dhe Burtinti

“Dale” po pëlqehet nga publiku mjaft shumë.

Kida, Butrinti dhe Ledri njihen si një ndër këngëtarët më të dashur të estradës shqiptare..

Ata janë mjaft aktiv me projekte muzikore të ndryshme të cilat pëlqehen thuajse çdo herë e më shumë nga publiku shqiptar.

Kënga e re nga artistët “Dale” u lansua pak muaj më parë dhe po pëlqehet mjaft shumë teksa tashmë ka grumbulluar 50 milionë klikime në Youtube.

Këtij lajmi iu gëzuan këngëtarët duke falënderuar të gjithë ata që dëgjuan këngën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat