Sa e bukur duket gruaja e Korab Shaqirit

Mediale Vip

Sa e bukur duket gruaja e Korab Shaqirit

Më: 14 shtator 2021 Në ora: 21:55
Korab Shaqiri me gruan

Lulja, e shoqja e Korab Shaqirit, nuk është shumë si gratë e këngëatrëve të tjerë të skenës muzikore.

Ani pse dizenjatore e modës, asaj nuk është se i pëlqen shumë disponimi.

Lulja, është bashkëshorte dhe nënë mjaftë e dedikuar.

Në këtë foto, ajo shihet pranë të shoqit, këngëtarit të mirënjohur Korab Shaqiri dhe djalit të saj.

Edhe këtë herë Lulkaçja shfaqet mjaftë natyrale.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat