Albërie Hadërgjonaj sot mbush 46 vite

Mediale Vip

Albërie Hadërgjonaj sot mbush 46 vite

Më: 15 shtator 2021 Në ora: 16:48
Albërie Hadërgjonaj

Këngëtarja e njohur dhe e shumë dashur, Albërie Hadërgjonaj, sot feston ditëlindjen.

Artistja mbush plotë 46 vite por që nga imazhet që ajo sjell nuk duket fare e tillë.

Arbërie mori urime të shumta nga familjarë e kolegë.

Përkrahë viteve që ajo mbush sot duket si të ishte edhe 20 vite më e re.

Arbëria ka ‘një jetë’ në botën e muzikës ku çdo herë është kujdesur të shfaqet me stil dhe elegancë.

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat