Beyonce bën xhiro me jet-ski së bashku me Jay-Z

Mediale Vip

Beyonce bën xhiro me jet-ski së bashku me Jay-Z

Më: 15 shtator 2021 Në ora: 18:17
Beyonce

Beyoncé dhe Jay-Z të mërkurën vazhduan pushimet e tyre mesdhetare në jahtin prej 500 milionë funtash në pronësi të Jeff Bezos.

Çifti aktualisht po i shfrytëzojnë maksimalisht temperaturat e larta në Cote d’azur në Francën jugore, ku miliarderi i Amazon, Bezos po lundron me piston e tij me tre direkte.

Por ata u shfaqën për të bërë një pushim të përkohshëm nga varka, e cila ka marrë rekordin si më e gjata e këtij lloji, duke dalë jashtë nëpër Medin e trazuar me një jet-ski.

Dyshja u panë duke tërhequr xhaketat e shpëtimit paraprak para ekskursionit të tyre, me Beyoncé që sigurohej që ajo të qëndronte e ftohtë nën një kapelë bejsbolli ndërsa një asistente e siguronte atë në pjesën e sipërme të trupit.

Legjenda e R&B zbuloi kthesat e saj me bikini me ngjyrë të çelët, të veshur nën një mbështjellës delikat të tejdukshëm, ndërsa ajo ngjitej me butësi në bordin e jet-ski të pritjes.

Ndërkohë Jay dukej i relaksuar me një bluzë dhe pantallona të shkurtra të rastësishme, sytë e tij të mbrojtur pas një palë syze dielli teksa niseshin përtej ujit.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat