Shqipja e “Përputhen”, tregon me kë ishte në Dubai

Mediale Vip

Shqipja e “Përputhen”, tregon me kë ishte në Dubai

Më: 15 shtator 2021 Në ora: 20:39
Shqipja

Prej ditësh Shqipe Hysenaj po kalon pushimet në Dubai nga ku nuk ka nguruar të publikojë foto e pamje nga vendet luksoze.

Por ish-konkurrentja e “Përputhen” poston gjithmonë vetëm veten e saj në Isntagram duke ngritur dyshime te ndjekësit se me kë po I kalon pushimet.

Ndërkohë ditën e djeshme në rrjet qarkulluan me shpejtësi foto të paparazzit të shkrepura nga Dubai ku aludohej se Shqipja është me të dashurin.

Por nuk ka vonuar reagimi i saj e cila është shprehur edhe e indjinjuar për këto thashetheme të pa vërteta. Në fakt ajo ka treguar se ndodhet me vëllain e saj dhe e ka bërë për herë të parë publik.

“Ju prezantoj me vëllain, “sheikun, të dashurin”, Ilir Hysenaj”, ka shkruar ajo me ironi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat