Angela Scanlon u dërgua me urgjencë në spital pasi u përfshi në një aksident të rëndë

Mediale Vip

Angela Scanlon u dërgua me urgjencë në spital pasi u përfshi në një aksident të rëndë

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 00:06
Angela Scanlon

Angela Scanlon ishte në një makinë private të Addison Lee kur u përplas me ambulancën private në The Bishops Avenue, të mbiquajtur “rreshti i miliarderëve”, ​​në veri të Londrës, shkruan The Sun.

Dëshmitarët thonë se makina Addison Lee ishte goditur nga një furgon i cili ishte goditur fillimisht nga një BMW. Ylli 37-vjeçar u trajtua nga mjekët në vendngjarje dhe më pas u transferua në spital.

Drama u zhvillua në orën 9:30 të mëngjesit të së martës dhe la automjetin ku prezantuesja ishte pranë.

Një fotografi tronditëse e tregon atë të dëmtuar rëndë në rrugë, me airbagun e saj të fryrë nga ndikimi i rrëzimit.

Policët mbyllën rrugën ndërsa shërbimet e urgjencës po merreshin me incidentin. Burimet thonë se ylli u lirua nga spitali pak më vonë dhe u tha se ishte “mirë”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat