Afërdita Dreshaj publikon imazhe me djalin

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj publikon imazhe me djalin

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 16:20
Afërdita Dreshaj me djalin

Këngëtarja ka ndarë momente të bukura me djalin e saj.

Afërdita Dreshaj ka treguar se fëmija i ka mbushur sot gjashtë muaj që lindja.

Dhe artistja e njohur ka ndarë disa imazhe të bukura në Instagram me djalin, Sky teksa mori komente të shumta nga miqtë dhe fansat.

“6 muaj dashuri… Qielli im”, shkroi në mbishkrimin e postimit këngëtarja.

Ndryshe, Afërdita Dreshaj bashkë me bashkëshortin e saj, Jakup Kindl janë bërë prindër për herë të parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat