Fotoja më e bukur që Fiona e ka me të birin

Mediale Vip

Fotoja më e bukur që Fiona e ka me të birin

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 20:57
Fion

Aktorja e serialit “Çka ka shpija”, para pak më shumë se një vit ka sjell në jetë fëmijën e saj të parë.

Leka, është dashuria e madhe e aktores, së cilit i është përkushtuar maksimalisht, madje për të ka refuzuar edhe shumë intervista e projekte.

Është krejt e natyrshme që i vogli që kur ka ardhur në jetë, ka pushtuar zemrat e prindërve të tij,

Përndryshe, aktorja nuk është se ka tentuar që ta ruaj imazhin e të birit, pasi ajo e ka publikuar fytyrën e tij menjëherë pas lindjes dhe këtë vazhdon të bëjë lirshëm edhe më tej.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat