Edhe vëllai i Mevlanit pjesë e “Përputhen”

Mediale Vip

Edhe vëllai i Mevlanit pjesë e “Përputhen”

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 19:05
Artan Shabani dhe Mevlani

Edhe sonte ka filluar emisioni i radhës.

Që nga nisja e emisionit tashmë edicionit të ri të Përputhen vazhdimisht po prezantohet konkurrentët e rinj.

Ndërkohë, edhe sot është prezantuar një djalë i i cili është bërë pjesë e programit dhe ai tregoi se është vëllai i Mevlan Shabanit, pra ish konkurrentit të emisionit.

Bëhet fjalë për Artan Shabanin i cili sipas moderatores së emisionit, Bora Zemani do votohet nga publiku se a dëshirojnë ata të jetë pjesë e Përputhen ai.

Ndryshe, vetë Artani tha se ka ardhur ta gjejë dashurinë në emision dhe jo famën apo të tilla gjëra.

E, po se si do rrjedhin situatat në vazhdim na mbetet të presim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat