Dallam i shkon për fytyre Leartës

Mediale Vip

Dallam i shkon për fytyre Leartës

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 23:20
Learta Jakupi

Learta Jakupi mbetët një emër i dalluar në mediat rozë.

Ajo në shumë raste kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje me stilin unik që ka.

Në të shumtën e kohës ajo është pjesë e lajmeve dhe duket perfekte.

Sidomos kur është me veshje të arit ajo duket perfekte.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat