Era Istrefi po vjen me një bashkëpunim

Mediale Vip

Era Istrefi po vjen me një bashkëpunim

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 09:17
Claydee, Era Istrefi

Artistja e njohur ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Era Istrefi është duke përgatitur një këngë të re bashkë me artistin shqiptar i cili jeton dhe vepron në Greqi, Claydee.

Ai postoi një imazh nga studio bashkë me këngëtaren duke shkruar se diçka e po vjen mes dyshes.

“Ne po përgatisim diçka të veçantë për ju njerëz. Mbani mend këtë ditë”, shkroi ai.

Ndryshe, Era Istrefi pas një kohe të gjatë do e publikojë këtë bashkëpunim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat