Lanson këngën e re Capital T

Mediale Vip

Lanson këngën e re Capital T

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 09:35
Capital T

Capital T ka lansuar projektin e ri muzikor.

Reperi publikuar këngën e tij të re me titull “Valle”.

Këngën e shoqëroi po ashtu edhe me një videoklip interesant ku u shfaq me një maskë të bardhë.

Kjo këngë vie dy muaj pas këngës së tij të fundit me titull “Buzëqeshje”.

Theksojmë se kënga “Buzëqeshje” u pëlqye dhe arriti 7 milion klikime në kanalin zyrtar të youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat