Adelina tregon anën e saj elegante

Mediale Vip

Adelina tregon anën e saj elegante

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 12:48
Adelina Ismaili

Adelina Ismaili është njëra ndër femrat më të komentura dhe të dashura të publikut shqiptar.

Kjo për shkak thyerjeve të tabuve kur dikur vetëm Adelina pati guximin t’i thyente.

Ndërkaq ajo tashmë është tërhequr nga muzika, ndryshe nga shumë vite me parë e cila ishte mjaft aktive.

Kjo ka ndodhur për shkak se Adelina tash e sa kohë ka krijuar familjen e saj të cilës i përkushtohet shumë.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që Adelina ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, ku është shfaqur me një fustan të gjatë e tejet elegant.

Adelina po duket shumë bukur. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat