Kim Kardashian e mohon këtë gjë

Mediale Vip

Kim Kardashian e mohon këtë gjë

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 15:23
Ray J dhe Kim Kardashian

Kim Kardashian u shfaq në një kasetë seksi me ish -in e saj Ray J, me shumë njerëz që besonin se kjo ishte arsyeja që ajo dhe familja e saj u bënë të pasura dhe të famshme – tani ajo i mohon pretendimet se ka një tjetër.

Kim Kardashian ka kundërshtuar pretendimet se ajo bëri një kasetë tjetër seksi – ende të pazbuluar – me ish -in e saj Ray J.

40-vjeçarja u shfaq në një kasetë seksi me të dashurin e saj të atëhershëm dhe ka folur hapur për këtë shumë herë.

Disa njerëz kanë pohuar se kaseta është arsyeja pse Kim dhe familja e saj filluan shfaqjen e tyre të realitetit Keeping Up With The Kardashians dhe u bënë të pasur dhe të famshëm.

Dhe tani, ka pretendime se ekziston një kasetë e dytë.

Image

Pretendimet u bënë nga Wack 100, një emër ekzekutiv i madh në industrinë amerikane të hip hopit, emri i vërtetë i të cilit është Cash Jones.

Por Kim i ka hedhur poshtë sugjerimet përmes avokatit të saj Marty Singer, i cili tha për TMZ: “Pretendimi se ka një kasetë seksuale të pa publikuar është pa dyshim i rremë. Unshtë për të ardhur keq që njerëzit i bëjnë këto deklarata për të provuar dhe për të marrë famën e tyre prej 15 minutash.”

Wack 100 kishte pohuar ekzistencën e një “pjese të dytë” të kasetës seksuale gjatë një paraqitjeje në podcast The Bootleg Kev këtë javë, dhe ai bëri që burri i ndarë i Kim, Kanye West, të lidhej me të për këtë.

Ai tha: “Gjithçka që di është kjo, Kanye, më thërret vëlla, morëm pjesën e dytë në laptop, nuk jemi parë kurrë. Ne do të donim që ta kishit, do të ishte një gjë e madhe personale, private NFT [Shenjë jo e kompozueshme], e dini se çfarë po them?

Kur u pyet për të sqaruar nëse ai po thoshte se kishte një kasetë tjetër seksi Kim dhe Ray J që nuk ishte parë kurrë, Wack 100 tha po dhe pretendoi se ishte “më e gjatë” dhe “më grafike” se e para.

Dhe kur u pyet nëse do të shihte ndonjëherë dritën e ditës, Wack tha: “Dua të them, mua personalisht, kurrë nuk do t’ia jepja askujt përveç Kanye, sepse kjo është nëna e fëmijëve të tij, dhe ka shumë njerëz që do të përpiqen për të arritur atë “.

Ai tha se ai thjesht do t’i jepte kasetën Kanye dhe se ai nuk do të donte para në këmbim të saj.

Dhe ndërsa ai këmbëngul se do t’ia jepte Kanye -s për respekt, ai nuk bën asnjë sugjerim që ai t’ia jepte kasetën vetë Kim -it.

Pritësi Bootleg Kev pyet gjithashtu se si ndihet Ray J për kasetën e supozuar, dhe Wack thotë se ai nuk do ta publikonte as vetë pasi ai është baba tani.

Ndërkohë, Kim dhe Kanye janë në mes të një divorci.

Ajo u paraqit vitin e kaluar pas gati shtatë vitesh martesë dhe pasi mirëpriti katër fëmijë së bashku.

Gjërat kanë mbetur miqësore mes tyre deri më tani, me shfaqjen e saj me fëmijët në albumin e tij duke dëgjuar festa dhe madje duke iu bashkuar atij në skenë me një fustan nusërie në njërën prej tyre.

Mirror ka kontaktuar përfaqësuesit e Kim dhe Ray J për koment.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat