“Jam e lumtur në Barcelonë”, Enca shpërndan imazhe atraktive nga pushimet

Mediale Vip

“Jam e lumtur në Barcelonë”, Enca shpërndan imazhe atraktive nga pushimet

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 21:26
Enca Haxhia

Enca ka pozuar provokuese nga Barcelona.

Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot disa fotografi në profilin e saj të Instagramit ku si shpesh herë, ku shfaqet shumë tërheqëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca)

Enca në Instagram shpesh publikon foto provokuese dhe në këtë të fundit shihet me vetëm me robdishan.

Përmes mbishkrishkrimit të fotografisë ajo tha se është shumë e lumtur në Barcelonë, pasi së fundi ka udhëtuar drejt qytetit të bukur spanjoll.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat