Alketa Vejsiu erdhi duke treguar format trupore

Mediale Vip

Alketa Vejsiu erdhi duke treguar format trupore

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 11:39
Alketa Vejsiu

Prezantuesja e njohur erdhi në rrjete sociale duke treguar format trupore.

Alketa Vejsiu është një ndër fytyrat më të dashura shqiptare cila njihet për bukurinë, stilin elegant e po ashtu linjat trupore për të cilat kujdeset me ushtrime.

Moderatorja e njohur e ekranit televiziv jo rrallë herë ndan me ndjekësit përditshmërinë e saj, ndërsa u rekomandon të gjithëve t`i kushtojnë vetes kohë për të përmirësuar mënyrën e jetesës.

Së fundi ajo solli pamje teksa shihej e veshur me fustanin elegant duke theksuar linjat trupore mjaft të tonifikuara.

Alketa shihej e veshur fustanin e ngjitur pas trupit ngjyrë portokalli, ndërsa për flokët dhe fytyrën kishte vendosur t`i mbante më natyrale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat