Yllka shfaqet natyrale

Mediale Vip

Yllka shfaqet natyrale

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 14:13
Yllka Kuqi

Yllka Kuqi është një artiste mjaftë e pëlqyer sidomos për adhuruesit e këngës popullore.

Ajo së fundmi në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë një fotografi krejtësisht natyrale dhe duke shumë e bukur.

Yllka shihej përmes fotografisë se po e shijon një ditë mjaftë të mire dhe të qetë.

Ajo nuk është se qëndron aktive në rrjetet sociale mirëpo, herë pas here sjellë imazhe të ndryshme.

Image

 

ë rrjetet sociale mirëpo, herë pas here sjellë imazhe të ndryshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat