Morena ekspozon këmbët joshëse në fustanin ngjyrë bezhë

Mediale Vip

Morena ekspozon këmbët joshëse në fustanin ngjyrë bezhë

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 14:42
Morena Taraku

Këngëtarja njihet për mënyrën e jetesës dhe stilin e saj.

Morena Taraku, është aktive me postime në rrjete sociale e cila ndan imazhe dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi, ka postuar foto e veshur elegante me një fustan me ngjyrë bezhë teksa ka zbuluar këmbët joshëse.

Artistja e njohur ka ndarë imazhe në një vend në Turqi e cila edhe po jeton atje tash e sa kohë.

Kujtojmë se, Morena ka shtëpinë e saj në Stamboll.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat