Kylie Jenner përkëdhel barkun e saj në postimin e fundit

Mediale Vip

Kylie Jenner përkëdhel barkun e saj në postimin e fundit

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 17:15
Kylie Jenner

Ajo konfirmoi se ishte shtatzënë me fëmijën e saj të dytë në fillim të këtij muaji.

Dhe, Kylie Jenner dukej se e admironte figurën e saj të ndryshuar të hënën kur postoi një klip të shkurtër në Instagram.

Ylli 24-vjeçar i Keeping Up With The Kardashians mund të shihej duke përkëdhelur foshnjën e saj në një video selfie pasqyre të marrë nga një nga dhomat e saj të zhveshjes.

Kylie, dukej sikur ishte gati për motin e vjeshtës me një pallto gri madhështore që e kishte veshur për të zbuluar barkun e saj.

Ajo gjithashtu dukej se kishte veshur xhinse të errëta dhe një krem që nuk bënte asgjë për të mbuluar mesataren e saj.

Ylli i realitetit kishte thonj të bardhë të theksuar dhe unaza të trasha ari në gishtat e saj, të cilat i mbështeste butësisht në barkun e saj.

Kylie duket se është kënaqur të tregojë foshnjën ndërsa shtatzënia e saj përparon, ashtu siç nuk bëri në një fotografi të fundit të makinës të postuar në Insta Stories të saj të dielën.

Ylli i mediave sociale u ul pas timonit dhe e ktheu kamerën poshtë për të treguar barkun e saj, “barku po bëhet i madh,” shkroi ajo në titull, duke shtuar dy zemra.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat