Jehona Dreshaj ‘godet’ me pozat brenda veturës, i ‘shpërthen’ gjoksi!

Mediale Vip

Jehona Dreshaj ‘godet’ me pozat brenda veturës, i ‘shpërthen’ gjoksi!

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 15:58
Jehona Dreshaj

Jehona Dreshaj është një emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe profesioni si modele.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe brenda veturës së saj ku ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithë ndjeksëve të saj.

Jehona u shfaq e veshur me një fustan ngjyrë kafe dhe duke zbuluar shumë nga hiret e saj.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat