Modelja ruse kaq ngushtë është veshur gati të eksplodon

Mediale Vip

Modelja ruse kaq ngushtë është veshur gati të eksplodon

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 17:21
Anastasiya Kvitko

Anastasiya Kvitko pothuajse çdoherë merr vëmendje me dukjen e saj.

Ajo ka një numër ndjekësish në Instagram dhe arrin të komentohet dhe pëlqehet jashtëzakonisht.

Së fundmi, ka publikuar një imazh e veshur me veshje me ngjyrë të zezë e cila ka theksuar tiparet e formësuara.

Anastasia në dukjen e saj i ka dhënë vëmendje gjoksit dhe këmbëve të ekspozuara.

Ndryshe, ajo shpesh shfaqet edhe nudo në fotografitë e publikuara në të cilat merr mijëra pëlqime.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat