Argjendi injoron dhe puth Mikelën

Mediale Vip

Argjendi injoron dhe puth Mikelën

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 21:39
Argjendi dhe Mikela

Argjendi dhe Mikela ishin si një çift gjatë takimit të tyre të parë, me intimitet e puthje përqafime, por derisa menduan se u fikë kamera ndodh diçka tjetër. Argjendit i vjen mesazh nga Ritvana, dhe i tregon Mikelës kush i ka shkruar.

Pas mesazhit, ai u hodh në krahët e Mikelës ku e puthi pranë gjoksit.

Mikela e kaloi me të qeshur derisa thotë: “Në një moment kaq romantik më kujton Ritën?”.

‘Punën’ e mesazhit Ritvana e shpjegoi se i shkruajti Argjendit për fotografitë që kishin bërë pasi donte ti postonte në rrjete sociale.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat