Nicolas Cage dëbohet i dehur nga kazinoja

Mediale Vip

Nicolas Cage dëbohet i dehur nga kazinoja

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 09:13
Nicolas Cage

Aktori i njohur i Hollywood, Nicolas Cage, është përfshirë në një incident të pakëndshëm javën e kaluar, ku është nxjerrë me forcë nga siguria e një kazinoje në Las Vegas.

Sipas të dhënave nga dëshmitarët në vendngjarje, aktori 57-vjeçar ishte në gjendje të dehur dhe nisi të bërtiste përpara se të detyronte stafin e “Lawry’s Prime Rib”.

Mendohet që stafi nuk e ka njohur Nicolas Cage i cili ishte veshur me një palë pantallona leopard dhe shapka me gisht, të cilat i kishte hequr dhe qëndronte zbathur në një kolltuk.

Të njëjta burime tregojnë se Cage kishte pirë shumë uiski dhe shots-a me tekila, duke humbur kontrollin.

Incidenti thuhet se ndodhi më 13 shtator dhe dëshmitarët okularë i thanë gazetës se aktori (i cili kishte fituar një Oscar për rolin e tij si alkoolist në Leaving Las Vegas) dukej si një i pastrehë i dehur.

Një burim duke folur për Sun në kushte anonimiteti tha:

“Ne ishim në barin e Lawry kur vumë re një burrë që në fillim dukej si një i pastrehë i dehur duke bërë rrëmujë. Për habinë tonë të madhe kuptuam se ishte Nicolas Cage. Ai ishte në gjendje shumë të keqe dhe endej zbathur. Ai u bërtiste njerëzve dhe përpiqej të fillonte një luftë, kështu që stafi i tij i kërkoi të largohej. Ai ishte aq i dehur sa nuk mund të vishte as pantoflat para se të nxirrej jashtë. Përfundimisht, një nga klientët e restorantit e çoi në shtëpi. ”

Aktori hollivudian është i njohur për dhjetra role. Cage është marrës i çmimeve të ndryshme, duke përfshirë një Çmim Akademie, një Çmim të Sportit të Aktorëve të Ekranit dhe një Çmim Golden Globe.
Nicolas Cage është më i njohur për shfaqjet e tij në filma aksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat