Yll Limani publikon këngën e re në platformën Spotify

Mediale Vip

Yll Limani publikon këngën e re në platformën Spotify

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 18:04
Yll Limani

Yll Limani ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga e re mban titullin “Me jetu”, dhe erdhi si dhuratë e ditëlindjes nga këngëtari për fansat e tij.

Limani ka njoftuar se ky projekt është lansuar vetëm në platformën Spotify, ndërsa në kopertinë ka vendosur një imazhe nga fëmijëria.

“Me jetu” e sapo publikuar në Spotify, dhurata ime e ditëlindjes për të gjithë ju”, ka shkruar Ylli sipër postimit që ka bërë për fansat në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Kujtojmë që kënga e tij e fundit ishte bashkëpunimi me Elvanën “E di X Marre”.

Ndryshe, dje këngëtari ka festuar ditëlindjen e 27-të, ndërsa pranoi urime të shumta nga kolegët, miqtë dhe fansat e tij

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat