Marc Anthony prezanton të dashurën e re

Mediale Vip

Marc Anthony prezanton të dashurën e re

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 08:26
Marc Anthony, Madu Nicola

Marc Anthony ka surprizuar publikuar publikun duke prezantuar të dashurën e tij të re në çmimet e Muzikës Latine Billboard 2021, dje në Florida.

Ajo quhet Madu Nicola.
Këngëtari 53-vjeçar, i njohur për zërin e tij brilant, dukej i në formën më të mirë, teksa pozonte për fotografi me Nicola në Qendrën Watsco në Florida.

Dyshja nuk ngurruan për të fshehur ndjenjat e tyre intime për njëri -tjetrin.

Anthony ishte nominuar për këngën më të mirë “tropikale” dhe artistin më të mirë tropikal të vitit, por humbi në të dyja rastet ndaj këngëtarit Prince Royce.

Tre herë fituesi i çmimit Grammy finalizoi divorcin e tij të tretë nga modelja Shannon De Lima në 2017 pas dy vitesh martesë.

Marc ka qenë i martuar për shtatë vjet me Jennifer Lopez deri në 2014 dhe së bashku prindërojnë dy binjakët 13-vjecarë Emme e Maximilian.
Ai dikur ju bashkua nismës së Jennifer për të ndihmuar Meksikën dhe Karaibet.

Në vitin 2016 puthja e tyre në skenë u bë qendra e vëmendjes, ndërsa hapi shumë debate. Ndërsa Jennifer Lopez bëri të qartë se e gjitha ishte pa një qëllim të caktuar, Marc Anthony nga ana tjetër dukej se po përpiqej t’i rikthehej marrëdhënies me yllin. Gjithsesi Marc duket i lumtur me të dashurën e re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat