Gigi prezanton “Ama dorën”, zë i ri por mjaft i fuqishëm

Mediale Vip

Gigi prezanton “Ama dorën”, zë i ri por mjaft i fuqishëm

Nga: Maksim Gjoka Më: 26 shtator 2021 Në ora: 14:26
Gigi

Siç edhe ishte paralajmëruar erdhi me plot stil e me një zë të fuqishëm.

Gigi ka zgjedhur të quhet në muzikë një emër i ri por me një super talent që do të dridh dhe femrat e njohura.

Kënga mban titullin "Ama dorën" dhe ka ardhur me një super videklip,  e ku interpretimi i saj është mjaft i mirë.

 Gigi një emër që duhet ta fiksoni mirë pasi që në këngën e saj të parë ka nisur të pritet mirë e të komentohet shumë pozitivisht.

Ju mund ta shihni e ta dëgjoni këngën në linkun më poshtë e të bindeni.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat