Dafina Zeqiri ka një lutje për të gjithë fansat

Mediale Vip

Dafina Zeqiri ka një lutje për të gjithë fansat

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 23:52
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri zbuloi mbrëmjen e djeshme se albumi i saj i shumëpritur “Dafinë moj” do publikohet më 1 tetor.

Disa prej këngëve, ajo i ka publikuar me videoklip gjatë verës teksa shumë të tjera dëgjuesit po i presin me padurim.

Mirëpo, e papritura ka ndodhur dhe dikush ka publikuar pa lejen e saj gjithë këngët e albumit në YouTube.

Sigurisht nuk ka munguar reagimi i këngëtares të cilës ky veprim nuk i ka pëlqyer aspak. Përmes një statusi në rrjetet sociale ajo u ka bërë një lutje ndjekësve të mos e mbështesi atë që po e keqpërdor albumin e saj, duke kujtuar edhe qëllimin humanist të shitjes së albumit.

Kujtojmë se të gjitha të hollat që do të mblidhen nga shitja fizike e ‘Dafinë Moj’, do t’i dedikohen rasteve sociale që trajtohen në shoqatën Autizmi në disa qytete të Kosovës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat