Meghan Markle dëshmon se ngjyra bezhë nuk duhet të jetë e mërzitshme

Mediale Vip

Meghan Markle dëshmon se ngjyra bezhë nuk duhet të jetë e mërzitshme

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 08:28
Princ Harry dhe Meghan Markle

Ajo vazhdoi brezin e saj të stilit në New York me një pamje tjetër monokromatike.

Në harkun e vetëm dy ditëve, Meghan Markle na kujtoi pse ajo konsiderohet si një nga familjet mbretërore të veshura më mirë në historinë e kohëve të fundit, shkruan Instyle.

Duke u rikthyer në jetën publike gjatë një udhëtimi në New York City (e para e saj që kur u zhvendos në Amerikë dhe e la rolin e saj me kohë të plotë në firmë), dukesha konfirmoi se ndjenja e saj sartorial është akoma shumë në vend.

Merrni, për shembull, pamjen e saj të fundit, e cila ndryshoi besimin shekullor se ngjyrë bezhë është e mërzitshme.

E veshur nën hije kokë e këmbë ndërsa mbërrini në ndërtesën e Kombeve të Bashkuara për t’u takuar me Sekretarin e Përgjithshëm të OKB-së Antonio Guterres së bashku me Princin Harry, Meghan shoqëroi një pallto të gjatë deveje me pantallona ngjyrë bezhë me këmbë të gjera dhe një buton që përputhej.

Stilet e saj u koordinuan me mjeshtëri me xhaketën e saj, ndërsa aksesorët e saj – një maskë e zezë për fytyrën dhe një çantë portofoli – ishin rreptësisht për biznesin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat