Aurela Hoxha na prezanton me partnerin

Mediale Vip

Aurela Hoxha na prezanton me partnerin

Më: 29 shtator 2021 Në ora: 00:52
Aurela Hoxha

Modelja, Aurela Hoxha,  ka krijuar dhe një linjë me bikini dhe ka organizuar disa sfilata me modele shqiptare e të huaja jashtë vendit.

Për sa i përket angazhimeve në jetën e saj profesionale të gjithë kemi informacione, por nga jeta private e modeles dihet shumë pak.

Ajo sot ndau një foto në Instagram ku na prezantoi partnerin.

Në ditën e Shën Valentinit, Aurela tregoi se ajo dhe partneri kanë 6 vite bashkë, teksa ndau edhe një moment të ëmbël me të në InstaStory. Mirëpo, nuk e dimë pse u pendua dhe ky postim u fshi më pas.

Burime ekskluzive për “iconstyle.al” konfirmuan muaj më parë se Aurela Hoxha solli në jetë fëmijën e saj të parë. Modelja dhe partneri i saj u bekuan me një djalë, por këtë lajm preferuan ta mbanin sekret deri në 29 Korrik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat