Ledri bën aksident, ja gjendja e tij

Mediale Vip

Ledri bën aksident, ja gjendja e tij

Më: 8 tetor 2021 Në ora: 17:48
Foto ilustrim

Reperi shqiptar, Ledri Vula, është përfshirë në një incident rrugor.

Këtë e ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka bërë thirrje të gjithëve të mos përdorin telefonin gjatë vozitjes.

“Ngasni makinën, mbërrini sigurt në destinacionin tuaj, fikni makinën dhe pastaj përdorni telefonin tuaj”, shkroi Vula.

Në këto imazhe shihet se teksa po i jepte makinës ai ka goditur një kosh plehrash.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat