Sa e bukur po duket Lola Haradinaj

Mediale Vip

Sa e bukur po duket Lola Haradinaj

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 19:42
Lola Haradinaj

Lola Haradinaj shquhet si njëra nga femrat më elegante.

Bukuroshja gjithmonë merr vëmendje me stilin e saj të veçantë, duke u shndërruar ndër më të komentuarat në mediat rozë.

Minuta më parë ndau një imazh teksa mahnit me linjat trupore, duke pasur një bukuri ‘vrastare’.

Ajo ka bërë një kombinim brilant në veshje duke e shoqëruar me një mbishkrim të fortë: Kërkoni magjinë në çdo moment.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat