Sa bukur e fotografon Leartën, nëna e saj

Mediale Vip

Sa bukur e fotografon Leartën, nëna e saj

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 23:12
Learta

Learta nihet për raportet e mira me nënën e saj, të cilën duket qartë se e do shumë.

Shpeshherë ajo shpërndanë fotografi të ndryshme me nënën e saj, por kësaj radhe gjërat kanë ndryshuar.

Së fundmi në InstaStory, Drita nëna e Leartës ka shpërndarë një fotografi kaq të bukur të Leartës.

Learta si gjithmonë, duket e dukur dhe e buzëqeshur.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat