Plas sherri mes Tolës dhe Albit

Mediale Vip

Plas sherri mes Tolës dhe Albit

Më: 13 tetor 2021 Në ora: 19:09
Tola

Personazhet e ‘Përputhen’ vazhdojnë të jenë pjesë e lajmeve rozë

Sot në “Përputhen” Tola dhe Albi patën një debat për shkak të disa fjalëve që kishte dëgjuar konkurrentja.

Tolja pranoi se ajo mendon së Albi është një njeri i cili nuk e respekton atë sepse ai ka folur pas shpinës së saj.

Tolja akuzoi Albin se ai kishte thënë se ‘Tolja ka dashur ta puthë atë në takimin që ata patën por qe shtirej sikur nuk donte”.

Albi nuk e pranoi këtë akuzë dhe tha se ajo duhej të tregonte se kur e kishte dëgjuar apo kush ia tha atë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat