Ada dhe Edi kërcejnë në skenën e “Përputhen”

Mediale Vip

Ada dhe Edi kërcejnë në skenën e “Përputhen”

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 19:30
Ada dhe Edi

Kjo ka ndodhur pas shumë debateve mes tyre.

Edi dhe Ada, ka muaj që kanë pasur diskutime në studio pas ofendimeve që ai i ka bërë.

Emisionin e kaluar, Edi i kërkoj falje Adës megjithëse ajo e pranoi nuk dëshironte asgjë me të, qoftë asnjë takim.

Ndërkohë, sonte Edi i ka bërë një surprizë duke lexuar me zë një tekst dhe i ka kërkuar sërish falje.

Pas kësaj, dyshja kanë këcyer në skenë dhe nuk dihet se çka ndodhi më pas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat