Mbesa e ish-presidentit shqiptar zbulon gjithë gjoksin në “Big Brother VIP”

Mediale Vip

Mbesa e ish-presidentit shqiptar zbulon gjithë gjoksin në “Big Brother VIP”

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 22:44
Beniada Nishani

Beniada Nishani ka marrë vëmendje me dukjen.

Ajo sonte ka veshur një fustan me ngjyrë të bardhë me dekolte të hapur.

Beniada, mori vëmendje me gjoksin e cila siç duket paksa e ka tepruar me ekspozimin.

Sonte do merret vendimi për Beniadën se a do vazhdojë qëndrimin në shtëpi apo jo dhe për këtë ka vendosur publiku.

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat